Dołącz do nas jako TERAPEUTA WELLNESS & SPA

TERAPEUTA WELLNESS & SPA

Opis stanowiska:
- Profesjonalna obsługa Gości zgodna z najwyższymi standardami;
- Ścisła współpraca z pozostałymi działami Hotelu.
Wymagania:
- Umiejętność wykonywania zabiegów i masaży;
- Doskonała organizacja pracy;
- Zaangażowanie i optymizm;
- Wysoka kultura osobista;
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
- Znajomość języka angielskiego,
- Mile widziana umiejętność wykonywania zabiegów kosmetycznych (manicure, pedicure, zabiegów na twarz)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- pracę w zgranym i sympatycznym zespole.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

e-mail: ewelina.szyszka@hanzapalac.pl

Dołącz do nas jako KOSMETOLOG

KOSMETOLOG

Zakres obowiązków:

- przeprowadzenie konsultacji kosmetologicznych,
- dopasowywanie zabiegów do potrzeb klienta,
- wykonywanie zabiegów na twarz i ciało,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania
- wykształcenie kosmetologiczne (ukończone studia, min. licencjat),
- rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- dobra organizacja czasu pracy,
- umiejętności pracy w zespole,
- komunikatywność,

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenia,
- ciekawą pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole,
- motywacyjny system wynagrodzeń,
- praca w prestiżowym miejscu
- niezbędne narzędzia do pracy,
- przyjazną atmosferę

Dołącz do nas jako kelner

Kelner

Na co dzień zajmować się będziesz:

- przygotowywaniem sali restauracyjnej do przyjęcia Gości,
- doradzaniem Gościom w wyborze potraw i informowaniem o sposobie ich przygotowania,
- współpracą z pracownikami kuchni przy realizacji zamówień,

- obsługą Gości restauracji w zakresie przygotowywania i serwowania napojów,

- oferowaniem Gościom najwyższej jakości obsługi kelnerskiej,

- obsługą Gości hotelu w ramach funkcjonującego systemu organizacji konferencji,
- realizacją celów sprzedażowych,
- ścisłą współpracą z pozostałymi działami Hotelu.

Nasze oczekiwania:

- gotowość do pracy zmianowej,
- samodzielność, dobra organizacja pracy własnej,
- otwartość na ludzi, łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista,

- orientacja na wysoki poziom obsługi gości,
- zaangażowanie i optymizm,

- obowiązkowość, punktualność, rzetelność w wykonywaniu poleceń,
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z Gościem,

- aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Jak o Ciebie zadbamy:

- nauczymy Cię wszystkiego, co powinieneś/powinnaś wiedzieć,

- proponujemy atrakcyjny system premiowania,
- zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat,
- pomożemy rozwijać się zawodowo poprzez szkolenia i realizację projektów,
- oferujemy pracę w zgranym i dynamicznym zespole.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Unia Sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu, właściciela Hanza Pałac w Rulewie. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.