Podaj poprawne dane

Zarezerwuj

Aktualne oferty pracy

Manager SPA

Opis stanowiska:

- Zarządzanie zespołem SPA,
- Czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem SPA,
- Sporządzanie ofert, cenników, prowadzenie Facebook'a SPA;
- Realizacja celów sprzedażowych;
- Dbałość o rozwój i realizację celów,
- Profesjonalna obsługa Gości zgodna z najwyższymi standardami;
- Ścisła współpraca z pozostałymi działami Hotelu;
- Bezpośredni kontakt z klientem;

Wymagania:

- Minimum rok doświadczenia na stanowisku Managera lub Zastępcy managera;
- Umiejętność wykonywania zabiegów i masaży;
- Rzetelności w powierzonych obowiązkach,
- Doskonała organizacja pracy;
- Zaangażowanie i optymizm;
- Wysoka kultura osobista;
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
- Znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Pracę w zgranym i sympatycznym zespole.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Unia Sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu, właściciela Hanza Pałac w Rulewie. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Kierownik Gastronomii

Zadania:

- kierowanie zespołem gastronomii i nadzór nad jakością i wyznaczonymi standardami restauracji hotelu 4*

- ocena i weryfikacja pracy działu gastronomii, podejmowanie działań w zakresie rozwoju działu

- odpowiedzialność za obsługę gościa na odpowiednim poziomie

- nadzorowanie imprez okolicznościowych oraz konferencji, spotkania z gośćmi

- zamawianie towaru gastronomii hotelowej oraz współpraca z dostawcami

- kontrolowanie rozliczeń, raportów kasy oraz comiesięczna inwentaryzacja

Wymagania:

- min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym

- znajomość standardów obsługi gościa w gastronomii (kelnerzy, barmani, kuchnia)

- doświadczenie w nadzorowaniu pracowników i egzekwowaniu poleceń

- elastyczny czas pracy

- znajomość języka angielskiego stopniu komunikatywnym

Informacje dodatkowe:

- wymiar etatu: pełen etat
- rodzaj umowy: umowa o pracę
- atrakcyjny system premiowania
- min. wykształcenie: średnie ogólnokształcące lub kierunkowe
- praca w młodym, sympatycznym zespole

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Unia Sp. Zo.o z siedzibą w Grudziądzu, właściciela Hanza Pałac w Rulewie. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Unia Sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu przy ul. Szosa Toruńska 35/36 , właściciel Hanza Pałac w Rulewie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji do pracy hotelu.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.