• MAJÓWKA 2015
  • OFERTA WIELKANOCNA – 04/06.04.2015
  • ZAKOCHANI W PAŁACU
  • PAKIET RODZINNY
  • PAKIET ALL INCLUSIVE
  • PAKIET EXCLUSIVE
  • BIZNES W PODRÓŻY
  • PAKIET SPA DLA DWOJGA 850 z

Facebook Hanza SPA

Salon SPA Hotel Hanza Pałac**** – SPA Bory Tucholskie

Zapraszamy do salonu SPA w  Hanza Pałacu****. Proponujemy nowatorskie podejście do pielęgnacji twarzy i ciała. Mottem naszych salonów jest „Inspiracja czerpana z natury”

Kosmetyki ekologiczne marki M.Picaut wzbogacone o akupresurę twarzy i masaż holistyczny dają niezwykle skuteczne efekty. Linia  M. Picaut  inspirowana naturalnymi produktami  i medycyną chińską pozwala odejść od inwazyjnych zabiegów. W naszych salonach prostota natury i dłonie kosmetologów zastępują laser.

Zdobywca wielu nagród, produkt, który pokochały już polskie gwiazdy i cała Skandynawia zaprasza do salonu Hanza Pałacu w Rulewie. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu a my sprawimy, że poczujesz się kimś wyjątkowym. W dyskretnej i miłej atmosferze odprężysz się a my zadbamy o twoje ciało i zmysły.

W skład strefy basenowo-saunowej i SPA w hotelu Hanza Pałac wchodzą:

Strefa mokra:

- basen rekreacyjny,  jacuzzi, sauna fińska (sucha), sauna mokra, łaźnia parowa, prysznic wrażeń oraz ceber z zimną wodą

Strefa Spa:

- 6 przestronnych gabinetów zabiegowych, pokój relaksu po zabiegach cieplnych ( z widokiem na park), recepcja Spa

Nowo powstały kompleks Spa w hotelu Hanza Pałac cechuje wyjątkowy charakter. W przepięknie urządzonych wnętrzach możemy korzystać z uroków strefy basenowej i jacuzzi, rozkoszując się widokiem na park. Dla miłośników hartowania oraz oczyszczania organizmu mamy do zaoferowania strefę saun, składająca się z sauny suchej o wysokiej temperaturze grzania, sauny suchej aromatyzowanej z regulacją wilgotności powietrza, oraz łaźni parowej, po których prysznic wrażeń oraz ceber z zimną wodą będą dodatkową atrakcją. Obie te strefy wraz z sześcioma gabinetami zabiegowymi SPA oraz pokojem relaksu i specjalnie skomponowanym wachlarzem zabiegów tworzą niesamowite miejsce do wypoczynku dla wszystkich ceniących sobie ciszę i spokój z dala od zgiełku miasta.

Cenniki:

- Cennik zabiegów

Opisy zabiegów i masaży:

- Opis zabiegów na twarz (Pevonia Botanica)

Opis zabiegów na twarz (M. Picaut)

- Opis masaży autorskich

- Opis masaży tradycyjnych