• mini_spa
  • weekendzrodzina2
  • happysundays_mini
  • mini_pobytzprzyjaciolka
  • mini_swieta_2016
  • bal2016
  • 2220733
  • bizneswpodrozy_mini
  • mini_urodzinydziecka

Hotel SPA Bygoszcz | Hanza Pałac Wellness & SPA

IMG_2762-HDRZapraszamy do salonu SPA w  Hanza Pałacu Wellness & SPA****. Proponujemy nowatorskie podejście do pielęgnacji twarzy i ciała. Mottem naszych salonów jest „Inspiracja czerpana z natury”. Strefa SPA Pałacu Hanza gwarantuje profesjonalne usługi na bazie eko produktów do pielęgnacji skóry.

Kosmetyki ekologiczne marki M. Picaut wzbogacone o akupresurę twarzy i masaż holistyczny dają niezwykle skuteczne efekty. Linia  M. Picaut  inspirowana naturalnymi produktami  i medycyną chińską pozwala odejść od inwazyjnych zabiegów. W naszych salonach prostota natury i dłonie kosmetologów zastępują laser.

IMG_2771Zdobywca wielu nagród, produkt, który pokochały już polskie gwiazdy i cała Skandynawia zaprasza do salonu SPA Hanza Pałacu w Rulewie. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu, a my sprawimy, że poczujesz się kimś wyjątkowym. W dyskretnej i miłej atmosferze odprężysz się, a my zadbamy o twoje ciało i zmysły.

W skład strefy basenowo-saunowej i SPA w hotelu Hanza Pałac wchodzą:

Strefa mokra:

basen rekreacyjny (głębokość 119 cm),  jacuzzi, sauna fińska (sucha), sauna mokra, łaźnia parowa, prysznic wrażeń oraz ceber z zimną wodą

Strefa SPA:

– 6 przestronnych gabinetów zabiegowych, pokój relaksu po zabiegach cieplnych ( z widokiem na park), recepcja SPA

masażNowo powstały kompleks SPA w Hotelu Hanza Pałac w pobliżu Bydgoszczy i Torunia cechuje wyjątkowy charakter. W przepięknie urządzonych wnętrzach możemy korzystać z uroków strefy basenowej i jacuzzi, rozkoszując się widokiem na park. Dla miłośników hartowania oraz oczyszczania organizmu mamy do zaoferowania strefę saun, składająca się z sauny suchej o wysokiej temperaturze grzania, sauny suchej aromatyzowanej z regulacją wilgotności powietrza, oraz łaźni parowej, po których prysznic wrażeń oraz ceber z zimną wodą będą dodatkową atrakcją. Obie te strefy wraz z sześcioma gabinetami zabiegowymi SPA oraz pokojem relaksu i specjalnie skomponowanym wachlarzem zabiegów tworzą niesamowite miejsce do wypoczynku dla wszystkich ceniących sobie spokój. Salon SPA Hotelu Hanza Pałac zlokalizowanego w okolicach Torunia i Bydgoszczy to alternatywa dla Klientów pragnących zażyć odrobiny komfortu i wyciszenia.

Cenniki:

Cennik zabiegów 

NOWOŚĆ Cennik zabiegów Deluxe

spa woman

 

 

 

 

 

Opisy zabiegów i masaży:

– Opis zabiegów na twarz (Pevonia Botanica)

– Opis zabiegów na twarz (M. Picaut)

– Opis masaży autorskich

– Opis masaży tradycyjnych

Regulamin SPA

Zapraszamy do skorzystania z basenu, strefy saun oraz jacuzzi w naszym Pałacu. Zachęcamy także do zakupu karnetów 10 wejść – 11. wejście gratis. Więcej szczegółów pod adresem e-mail: spa@hanzapalac.pl

bilety na basen

 
Nasz drugi hotel w Gdańsku

<!--:pl--><span style="padding:10px;">Hotel Hanza w Gdańsku</span><!--:-->

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide
Hanza Pałac****, Rulewo 13,
86-160 Warlubie, k, Grudziądza
5 min. drogi od zjazdu z Al w Warlubiu


Rezerwacja

tel.: (+48 52) 320-90-94
tel kom,: (+48) 885 211 311
e-mail: rezerwacja@hanzapalac.pl