Basen

Hotel Bory Tucholskie Hanza Pałac prezentuje Państwu bogatą galerię zdjęć wysokiej jakości. Obiekt usytuowany jest w urokliwym i stale pielęgnowanym zabytkowym parku, który pozwala gościom na pełny wypoczynek i  relaks na łonie natury. Hotel Grudziądz idealnie nadaje się  na organizowanie rodzinnych wakacji, ferii, weekendu spędzonego tylko we dwoje, ale także imprez okolicznościowych, konferencji, szkolenia czy spotkania firmowego.  

Galeria przedstawia zdjęcia zapierającego dech w piersiach otoczenia, jakie posiada hotel Bory Tucholskie. Obejrzą tu Państwo obejrzeć także hotel Grudziądz w środku: luksusowe pokoje i apartamenty, sale szkoleniowe Grudziądz, gustownie urządzoną restaurację i SPA Bory Tucholskie.

Hotel Grudziądz to ponadto miejsce szczególnie otwarte na pobyty rodzin z dziećmi w najróżniejszym wieku. Mnóstwo dobrej zabawy znajdą tutaj nie tylko dorośli – rodzice czy nawet dziadkowie, ale i najmłodsi goście. Hotel Grudziądz Hanza  Pałac dokłada wszelkich starań, by sprostać potrzebom i wymaganiom swoich gości w każdym wieku. Zachęcamy zatem do zapoznania się ze zdjęciami  imponującego placu zabaw – każde dziecko znajdzie tu rozrywkę dla siebie. Oryginalną, cieszącą się ogromnym powodzeniem wśród gości, a także dającą mnóstwo  wrażeń atrakcją jest park linowy Toruń. Różnej długości, zróżnicowane pod kątem poziomu trudności trasy i ciekawe przeszkody pozwalają na udaną zabawę osobom  wysportowanym i tym o nieco słabszej kondycji.

To jednak nie wszystko. Hotel Bory Tucholskie pozwala swoim gościom na właściwe zadbanie o idealny wygląd i świetne samopoczucie. Nasze luksusowe spa Bory Tucholskie, jacuzzi oraz basen sprawią, że każdy poczuje się zrelaksowany i rozluźniony. Spa Grudziądz zapewnia ponadto szeroką gamę masaży relaksacyjnych  i leczniczych oraz zabiegów kosmetycznych na całe  ciało.

Hotel Grudziądz Hanza Pałac – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć i informacjami na stronie, a następnie odwiedzenia urokliwego i luksusowego obiektu, którym jest hotel Grudziądz Hanza Pałac.

Newsletter

Tel.: +48 52 32 09 094
Fax: +48 52 38 15 234

Hanza Pałac Wellness & SPA **** 86-160 Warlubie, Rulewo 13, Tel.: +48 52 32 09 094, Fax: +48 52 38 15 234, e-mail: recepcja@hanzapalac.pl