Szanowni Państwo,

Zachęcamy serdecznie do wspólnych chwil odprężenia i czerpania  inspiracji  z  natury  w pałacowych gabinetach Wellness & SPA. Pracujemy manualnie na bazie ekologicznych kosmetyków skandynawskiej firmy Picaut wykorzystując bogactwo medycyny chińskiej, akupresurę twarzy oraz masaż holistyczny. Odpowiednio dobrane techniki masażu w połączeniu z relaksacyjną muzyką i herbatami ziołowo-owocowymi wprowadzają w stan rozluźnienia, niwelują napięcia mięśniowe, wpływają rozluźniająco na układ nerwowy, wprowadzając ciało w błogi stan rozluźnienia, a co za tym idzie pełną regenerację i poprawę kondycji psychofizycznej organizmu.

 

Ponadto dla miłośników hartowania oraz oczyszczania organizmu mamy do zaoferowania strefę saun, składająca się z sauny suchej o wysokiej temperaturze grzania, sauny suchej aromatyzowanej z regulacją wilgotności powietrza, oraz łaźni parowej, po których prysznic wrażeń oraz ceber z zimną wodą będą dodatkową atrakcją.

W cenę pobytu Sensualne SPA wliczono:

  • Nocleg w komfortowym pokoju dwuosobowym ze śniadaniem
  • Obiadokolacje w formie bufetu lub a'la carte dla dwóch osób
  • Parking hotelowy
  • Dostęp do internetu
  • Nielimitowany dostęp do strefy Wellness & SPA (basen, kompleks saun oraz jaccuzzi)

Zabiegi SPA dla dwóch osób:

  • Odprężający zabieg na twarz z masażem i wyciszającą maską algową (czas trwania zabiegu: 40 min.)
  • Aufguss – sensualny seans saunowy – seans aromatyczno-saunowy w saunie suchej połączony z aksamitnym peelingiem o zapachu mango/marakuja lub ananas/papaja w łaźni parowej (czas trwania zabiegu 1h)

Proponowany zabieg w saunie można zamienić na relaksacyjny masaż pleców. (czas trwania zabiegu: 30 minut)

Cena pakietu: 350 zł/os

Pakiet obejmuje jeden nocleg. Z przyjemnością przedłużymy Państwa pobyt w Pałacu o kolejną dobę w cenie specjalnej 199 zł/os (nocleg, śniadania i obiadokolacje).

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z działem rezerwacji lub recepcją.

Hotel zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie.

  • Prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów w recepcji SPA pod numerem tel. 52 3209094 lub spa@hanzapalac.pl
  • Zapraszamy do dokonania rezerwacji on-line lub prosimy o bezpośredni kontakt z działem rezerwacji: rezerwacja@hanzapalac.pl tel. 52 3209094

Zarezerwuj pobyt

 

Newsletter

Tel.: +48 52 32 09 094
Fax: +48 52 38 15 234

Hanza Pałac Wellness & SPA **** 86-160 Warlubie, Rulewo 13, Tel.: +48 52 32 09 094, Fax: +48 52 38 15 234, e-mail: recepcja@hanzapalac.pl