Konferencje i imprezy | Hanza Pałac Wellness & SPA

Hotel Bory Tucholskie Hanza Pałac Wellness & SPA**** jest idealnym miejscem na zorganizowanie konferencji, szkoleń lub spotkań biznesowych.

Oferowane przez nas sale konferencyjne spełniają najwyższe wymogi – są gustownie urządzone i zostały wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny. Do dyspozycji gości jest również bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Na umówione spotkania biznesowe w mniej licznym gronie doskonale sprawdzą się również nasze apartamenty oraz sala kominkowa. Niepowtarzalny klimat sali tworzy kominek, biblioteczka oraz wygodne fotele.

 W hotelu Hanza Pałac Wellness & SPA w Borach Tucholskich można również zorganizować eventy firmowe bądź wyjazdy integracyjne. Dużą popularnością cieszą się organizowane przez nas zawody sportowe oraz zabawy dla dzieci i dorosłych. Na terenie hotelu znajduje się również park linowy. Park ten jest największym obiektem tego typu w Polsce. Jesteśmy pewni, że pokonywanie przeszkód i tras zapewni każdemu z naszych gości nie lada wrażeń i emocji.

Specjalną ofertę mamy również dla par, które zamierzają zorganizować nietuzinkowe i wytworne wesele. Wyjątkowa oprawa, wspaniała kuchnia i malownicza okolica sprawią, że dzień ten wspominać będą przez lata wszyscy zaproszeni goście. Co więcej menu weselne zaczyna się już od 220,00zł.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć – Hotel Hanza Pałac Wellness & SPA!

 

 

Newsletter

Tel.: +48 52 32 09 094
Fax: +48 52 38 15 234

Hanza Pałac Wellness & SPA **** 86-160 Warlubie, Rulewo 13, Tel.: +48 52 32 09 094, Fax: +48 52 38 15 234, e-mail: recepcja@hanzapalac.pl